Ігровий | Raider | 18 HX AI A2XWIG | CPU Core Ultra | U9-285HX | 2800 МГц | Чіпсет Intel HM870 Express | Screen 18" | Resolution 3840x2400 | Тип екрану MiniLED | 120 Гц | RAM 64 ГБ | Max 96 ГБ | Кількість слотів пам'яті 2 | DDR5 | Частота роботи пам'яті 6400 МГц | SSD 2 ТБ | Graphics Діскретний | Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5080 | 16 ГБ | LAN 2.5 Gigabit | Keyboard ENG/UA | 4 | 1xHDMI | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | 2xThunderBolt | Бездротова мережа LAN 802.11be | Bluetooth | Кард-рідер SD Expres | Мікрофон Так | Динаміки | WebCam FHD IR | Windows 11 Home | Чорний | Ширина 404 мм | Висота 32.05 мм | Глибина 307.5 мм | Weight 3.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Ширина | 404 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | MiniLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | IR FHD type (30fps@1080p) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 4 cell, 99 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Висота | 32.05 мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Глибина | 307.5 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Діагональ | 18" |
| Кардридер | Card-reader |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 24 |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Роздільна здатність | 3840x2400 (WQUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Raider |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Також шукають | потужні ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 256 ₴

