Потужність нового покоління MSI Stealth A16 AI+ поєднує елегантний дизайн з високою продуктивністю. Процесор Ryzen AI 9 HX 370 (12 ядер, 24 потоки) разом із графічною картою NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 ГБ) забезпечують надзвичайну швидкість обробки задач, ігор та роботи зі штучним інтелектом. OLED-дисплей преміум-класу QHD+ OLED-екран 16" із частотою оновлення 240 Гц відображає глибокі чорні, яскраві кольори та надзвичайну чіткість. Це ідеальний вибір для творців візуального контенту та фанатів кінематографічної якості. Висока продуктивність та швидкий накопичувач 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 забезпечують роботу в багатозадачному режимі, а SSD на 1 ТБ дарує миттєвий доступ до ваших даних і програм. Інтелектуальна ефективність Технології AI керують системою охолодження, живленням і продуктивністю в режимі реального часу для оптимального досвіду користування. Переваги: Ryzen AI 9 HX 370 (12 ядер / 24 потоки) — новітній рівень потужності NVIDIA GeForce RTX 5090 24 ГБ — флагманська графіка 16" QHD+ OLED 240 Гц — розкішне зображення і плавність 32 ГБ DDR5 RAM + 1 ТБ SSD — швидкодія та простір для всього AI-функції — розумна оптимізація в реальному часі Витончений і легкий корпус — портативність без компромісів DOS — свобода вибору ОС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | FHD 1080p + IR |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 99.99 |
| Батарея | 4 cell |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 |
| Вага, кг [Загальні] | 2.1 |
| Висота | 100, 360 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Відеочіп [Відеокарта] | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 24 |
| Довжина: | 480 |
| Додаткові параметри [Особливості] | Сканер відбитків пальців |
| Діагональ | 16" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 91-110 Вт-год |
| Колір [Загальні] | Чорний |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість ядер | 12 |
| Лінійка [Виробник] | MSI Stealth |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | 2.5 Gigabit Ethernet, BT |
| Модель [Виробник] | Stealth A16 AI+ A3XWJG-084XUA |
| Модель процесора [Процесор] | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Модельний ряд [Виробник] | Stealth A16 AI+ A3XWJG |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Об'єм | 0.015552 |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | 1 TB SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 32 |
| Об'єм пам'яті відеокарти, ГБ [Відеокарта] | 24 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 24 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Операційна система [ОС] | DOS |
| Опис | ноутбук 16_2K_OLED/R9 AI HX370/32/1TB SSD/RTX 5090 24GB/DOS/BL/Core Black |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Покриття екрану [Дисплей] | Глянсове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1 x USB 4 Type-C2 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-A1 x HDMI1 x 3.5 мм mini-Jack |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність |
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 — 5.10 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | AMD Ryzen AI 9 |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 2560x1600 WQXGA |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 16 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Технологія матриці [Дисплей] | OLED |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Дискретна NVIDIA |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR5 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 240Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 7500 |
| Ширина | 360, 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 397 ₴





