HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14 Новітній ноутбук HP OmniBook Ultra Flip — це стильний і мобільний пристрій нового покоління зі штучним інтелектом, що поєднує високу продуктивність і елегантний дизайн. Творіть швидше з підтримкою ШІ Розкрийте свій творчий потенціал з процесором Intel Core Ultra, оснащеним інтелектуальними функціями, і насолоджуйтеся автономною роботою впродовж усього дня. ШІ, який працює на вас Завдяки системі зі спеціалізованими ШІ-ядрами (48 TOPS) ноутбук забезпечує персоналізований підхід до роботи, автоматизуючи завдання й оптимізуючи робочі процеси. Завжди на зв’язку, завжди в безпеці Спілкуйтеся впевнено з 9-Мп камерою з інтелектуальними функціями, ефектами Windows Studio, підтримкою Wi-Fi 7 і професійним застосунком Poly Camera Pro.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera [Веб-камера] | 9MP + IR |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 64 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 16, 64 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 |
| Вага, кг [Загальні] | 1.34 |
| Висота | 100, 14.9 мм, 280 |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 140V |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel Arc Graphics |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Глибина | 216.2 мм |
| Довжина: | 380 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | Power Delivery, Шторка для веб-камери |
| Діагональ | 14" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 51-70 Вт-год |
| Колір [Загальні] | Сірий |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 6 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Лінійка [Виробник] | HP OmniBook Ultra Flip |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT |
| Модель [Виробник] | OmniBook UltraFlip 14-fh0001ua |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Core Ultra 7 258V |
| Об'єм | 0.01064 |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | 2 TB SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 32 |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Операційна система [ОС] | Windows 11 Home |
| Опис | ноутбук 14T_2.8K_OLED/U7-258V/32/2TB SSD/Intel Arc/W11/Eclipse Gray |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | українська клавіатура |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Покриття екрану [Дисплей] | Глянсове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 2 порти Thunderbolt™ 4 USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 40 Гбіт/с (стандарт USB Power Del |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Портативний, Преміум |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | Intel Core Ultra 7 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Є |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (WQXGA ) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 2880x1800 WQXGA+ |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 14 |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Да |
| Серія (модельний ряд) | HP OmniBook |
| Також шукають | ультрабуки |
| Технологія матриці [Дисплей] | OLED |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-полімерна (Lithium-ion polymer) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | портативні |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | LPDDR5X |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 120Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 8533 |
| Ширина | 100, 290, 313.7 мм |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 994 ₴





