16", 2560x1600 (WQXGA), OLED, 400nits, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), 32 ГБ, SSD - 2 Тб, NVIDIA GeForce RTX 5080, GPU - 16 ГБ, Windows 11 Pro, 99 Втг, підсвічування клавіатури, TPM модуль, зарядка від USB, 2.5 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | Full HD, 1080p |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Батарея | 99 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Висота | 29.9 мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Глибина | 254 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Діагональ | 16" |
| Кардридер | Card-reader |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 24 |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Gigabyte AORUS |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 5.0 |
| Також шукають | потужні ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яскравість | 400nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 256 ₴

