15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, Intel Core i3-1315U (3.3 — 4.5 ГГц), 8 ГБ, SSD — 256 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 41 Втг, 1.74 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 3 cell, 41 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 19.9 мм, 300 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 242 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Діагональ | 15.6" |
| Кардридер | Card-reader |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 6 |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Об'єм | 0.01029 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | No ODD |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3-4.5 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Також шукають | ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Ширина | 358 мм, 70 |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 734 ₴





