Сучасний інструмент для підприємців Зустрічайте Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP – це ноутбук, який було створено з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, що стане вашою надійною опорою у світі бізнесу. Потужність та продуктивність, які перевершують очікування Цей ноутбук працює на процесорі AMD Ryzen , який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Додайте сюди оперативну пам’ять DDR5-4800 та диск SSD, і ви отримаєте комп’ютер, який відрізняється вражаючою швидкодією та здатний обробляти великі обсяги інформації завдяки високим швидкостям перенесення даних. Яскравий візуальний досвід ThinkBook 14 G7 ARP Arctic Grey вражає зі своїм великим, яскравим 14-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кристально чисті зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей. А графічний чіп AMD Radeon забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій. Багатофункціональність і безпека Для ThinkBook 14 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чіпом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитку пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації. Також варто відзначити наявність широкого спектру портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення. Сучасний, стильний дизайн Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з колірним покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності і довговічності. Він пройшов жорстку перевірку згідно стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витривати найсуворіші умови роботи. Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це могутній, але все ж стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | FHD 1080p + ІЧ-гібрид із конфіденційною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 45 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 3 cell, 45 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Вага, кг [Загальні] | 1.38 |
| Висота | 17 мм, 290 |
| Відеокарта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | AMD Radeon 680M |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Довжина: | 450 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діагональ | 14" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Кардридер | Card-reader |
| Код виробника [Виробник] | 21MV0031RA |
| Колір [Загальні] | Сірий |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Лінійка [Виробник] | ThinkBook |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT, Gigabit Ethernet |
| Модель [Виробник] | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Модель процесора [Процесор] | AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost) |
| Модельний ряд [Виробник] | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | 1 TB SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 32 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Операційна система [ОС] | Без ОС |
| Опис | ноутбук 14WUXGAM/R7 7735HS/32/1TB SSD/UMA/DOS/F/Arctic grey |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1хHDMI, 1xDisplayPort (USB Type-C), 1xDisplayPort через USB 4, 2хUSB 3.2 Gen1, 1хUSB 3.2 Type-C Gen |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Процесор [Процесор] | AMD Ryzen 7 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1200 WUXGA |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 14 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | ультрабуки |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR5 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 4800 |
| Ширина | 314 мм, 70 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 702 ₴





