Тип - класичний, процесор - Realtek RTD1619B, системна пам'ять - 1024 Мб, кількість слотів для HDD - 2, підтримувані типи HDD - 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, кількість встановлених HDD - не встановлені, інтерфейси - Ethernet, порти - 1 х RJ-45, 3 х USB 3.2, контролер RAID - так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори стану | статус |
| Інтерфейси | Ethernet |
| В роботі | 16.3 Вт |
| Вага | 0.88 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина: | 225.5 мм |
| Контролер RAID | Да |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. (9.2 см) |
| Кількість встановлених HDD | не встановлені |
| Кількість слотів для HDD | 2 |
| Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD | 108 TB |
| Порти | 3 х USB 3.2 |
| Процесор | Realtek RTD1619B |
| Підтримка рівнів RAID | JBOD |
| Підтримка транспортних протоколів | SNMP |
| Підтримувані веб браузери | Safari |
| Підтримувані типи HDD | 3.5" SATA HDD |
| Підтримувані файлові системи | NTFS |
| Роз'єм K-lock | Да |
| Системна пам' | 1024 Мб |
| Тактова частота процесора | 1700 МГц |
| Тип | Класичний |
| Тип встановленої оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| У сплячому режимі | 4 Вт |
| Функції | міграція RAID |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 836 ₴





