Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 17, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли. Він надає практичні переваги: за допомогою спеціального шарніра екран може розкриватися на 180°, а механічна шторка вебкамери завжди гарантує вашу конфіденційність. Корпус пристрою має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких найчастіше торкаєтеся користувач. Зробіть кожен свій день приємнішим із Vivobook 17 з процесором Intel Core і відеокартою Intel! Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook 17 (X1704) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| WebCamera [Веб-камера] | HD камера 720p з закритою шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 50 |
| Вага, кг [Загальні] | 2.1 |
| Висота | 70 |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel® HD Graphics |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 520 |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Колір [Загальні] | Сріблястий |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Лінійка [Виробник] | VivoBook |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT |
| Модель [Виробник] | X1704VA-AU665 |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Processor U300 (8M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Модельний ряд [Виробник] | VivoBook X1704VA |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 8 |
| Операційна система [ОС] | Без ОС |
| Опис | ноутбук 17.3FMI/U300/8/512/Intel UHD/DOS/BL/Cool Silver |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм Combo A |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор [Процесор] | Intel Processor |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1080 Full HD |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 17.3 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR4 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 3200 |
| Ширина | 310 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 573 ₴





